حالت تعمیر وردپرس و نحوه ساخت صفحه تعمیر وردپرس

یکی از افزونه‌های محبوب در این زمینه  که توسط قادر هستید تا صفحه Coming Soon وردپرس را در سایت خود ایجاد کنید.

Coming soon, Maintenance mode and Under construction در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Coming Soon در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه خواهد شد که با کلیک روی این منو به صفحه‌ای مشابه هدایت خواهید شد.

در بالای صفحه در سمت چپ دو گزینه با نام‌های Enable و Disable قرار داره که با تغییر حالت به هر یک از این گزینه‌ها میتونید تا حالت تعمیر وردپرس را در سایت فعال کنید.

تغییر پس زمینه صفحه تعمیر وردپرس

برای تغییر پس زمینه در افزونه coming soon وردپرس دو انتخاب خواهید داشت که با مراجعه به قسمت Background قابل دسترسی و سفارشی سازی است که عبارتند از:

  • انتخاب رنگ برای پس زمینه صفحه حالت تعمیر وردپرس
  • انتخاب تصویر برای پس زمینه صفحه حالت تعمیر وردپرس

بنابراین برای تعیین پس زمینه در صفحه تعمیر وردپرس مشابه تصویر زیر روی منوی Background کلیک کنید تا آپشن مورد نظر مشابه تصویر زیر برای شما باز شود.

انتخاب لوگو برای صفحه تعمیر وردپرس

برای تغییر لوگو در صفحه حالت تعمیر وردپرس روی تب Logo کلیک کنید تا آپشن‌های اون  برای شما نمایش داده شوند.

انتخاب عنوان برای صفحه تعمیر وردپرس

برای تغییر عنوان در صفحه حالت تعمیر وردپرس روی تب Title کلیک کنید تا آپشن‌های اون برای شما نمایش داده شوند.

افزودن پیغام برای صفحه تعمیر وردپرس

برای تغییر پیغام و نمایش متن دلخواه در صفحه حالت تعمیر وردپرس روی تب Message کلیک کنید تا آپشن‌های اون مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده شوند. سپس از قسمت MessageTitle تعیین کنید که قصد استفاده از متن پیغام در صفحه تعمیر وردپرس را دارید یا خیر. د

افزودن آیکون برای صفحه تعمیر وردپرس

میتونید کاربران را دعوت کنید  که در شبکه‌های اجتماعی شما را دنبال کنند. بنابراین کافیه تا تب Socials Buttons را انتخاب کنید تا آپشن‌های اون به شما نمایش داده شوند و لینک شبکه‌های اجتماعی را در افزونه وارد کنید.

فراهم کردن دسترسی به سایت در حالت تعمیر وردپرس برای آی‌پی خاص

فوق تب Excrpt Pages and IPs را انتخاب کنید و سپس در فیلد اول که با عنوان Disable coming soon for this ips مشاهده میکنید آی‌پی مورد نظر در فیلد را وارد کنید.

تعیین عناوین سایت و سئو سایت در صفحه تعمیر وردپرس

در صورتی که در این زمان سایت  توسط موتورهای جستجوگر مورد بررسی گرفت محتوای صفحه تعمیر وردپرس جایگزین عنوان سایت، متاداده‌ها و دسکریپشن نشود. بنابراین برای این کار تب Search Engine and Favicon را انتخاب کنید تا آپشن‌های این بخش مشابه تصویر زیر برای شما باز شده و اطلاعات سایت را برای محتوای صفحه وارد کنید.

Title SEO:  عنوان صفحه تعمیر وردپرس را وارد کنید.

Enable Search Robots: در این قسمت میتونید تا امکان دسترسی موتورهای جستجو به سایت در زمان حالت تعمیر وردپرس را فعال و یا غیرفعال کنید.

Meta Keywords: متای کلمات کلیدی برای سایت را وارد کنید.

Meta Description:  متای توضیحات برای صفحه در دست ساخت وردپرس وارد کنید. در نهایت روی دکمه Save All Sections کلیک کنید تا تنظیمات در افزونه ذخیره شود.

درباره‌ی هاست نو

هاست نو خدمات میزبانی وب را با بهره گیری از تیم متخصص و با تجربه خود به همراه پشتیبانی 24 ساعته فنی و استفاده از بهترین نرم افزارها، سخت افزار ها و تکنولوژی های روز دنیا ارایه می کند. خدمات رهام شامل ارایه انواع هاست و میزبانی پرسرعت، انواع هاست لینوکس و هاست ویندوز، انواع خدمات میزبانی و هاستینگ برای سایت های پربازدید، خدمات ارایه سرور مجازی، سرور VPS و همچنین انواع سروراختصاصی می باشد.

همچنین ببینید

آموزش تغییر آدرس url های سایت وردپرسی پس از تغییر آدرس دامنه سایت

آیا تا به حال آدرس سایت خود را تغییر داده اید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.