آموزش افزودن قابلیت ویرایش نظرات در وردپرس

افزودن قابلیت ویرایش نظرات در وردپرس باعث می شود تا کاربران بتوانند دیدگاهی را ارسال کنندو در صورتی که بخواهند نظری را ویرایش کنند یا حتی آن را حدف کنندشما باید آن دیدگاه را حذف کنید.

 

آموزش افزودن قابلیت ویرایش نظرات در وردپرس

افزودن قابلیت ویرایش نظرات در وردپرس که می خواهیم آن را آموزش دهیم با نام WP Ajax Edit Commentsدر وردپرس وجود داردبه کمک این افزونه شما قادر به امکان ویرایش و درخواست حذف نظرات و دیدگاه هابرای کاربران خواهید بودبرای این کار شما می توانید یک زمان مشخص را که در تنظیمات افزونه می باشد را در نظر بگیرید تا کاربران بتوانند در این زمان مشخص قادر به ویرایش نطرات خود در وردپرس باشند.

بعد از اینکه افزونه را نصب کردید باید آن را فعال سازی کنید سپس با توجه به تصویر زیر منویی با نام AECدر پیشخوان وردپرس اضافه خواهد شد که در این منو میتوانید به سفارش سازی تنظیمات افزونه نظرات در وردپرس بپردازیدو فعال کردن یا غیرفعال کردن امکانات این افزونه به دلخواه شمامی باشد.

تنظیم زمان نظر دادن کاربران

در این بخش یک بازه زمانی را به دلخواه انتخاب کنید تا در این زمان مشخص شده کاربران قادر به مدیریت نظرات و دیدگاه های خود باشد بعد از وارد شدن نظرات از سوی کاربر دذ وردپرس در مدت زمان انتخابی کاربر می تواند نظرات خود را ویرایش کنید بعد از به پابان رسیدن زمان تعیین شده کاربر اجازه ویرایش نخواهد داشت.

 فعال کردن گزینه های تبلیغاتی

به کمک این قسمت می توانید از قابلیت قرار دادن تبلیغات را در نظرات وردپرس استفاده کنید کافیست ابتدا گزینه فعال کردن نظر تبلیغاتی را فعال کنید و سپس کد تبلیغاتی خودتون را در فیلد مورد نظر قرار دهید.

در بخش کاربران بدون نام می توانید قابلیت هایی همچون اجازه به کاربران برای ویرایش نظرات خود در وردپرس که قبلا نظری در سایت فرستاده اند را مدیریت کنید و یا امکانات دیگری مانند تغییر آدرس ایمیل در بخش نظرات وردپرس,تغییر نام کاربران ,امکان حدف دیدگاه در وردپرس و یا حتی قادر به ویرایش وب سایت در نظرات وردپرس می باشد برای از بین بردن دیدگاه در وردپرس یکی از حالت های زیر را انتخاب کنید.

برای حذف دیدگاه ها و نظرات در وردپرس می توانید به یکی از سه روش زیر اقدام کنید :
درخواست برای حدف:با فعال کردن این گزینه درخواست از سوی کاربران برای حذف دیدگاه وردپرس فعال میشود و زمانی که درخواست ارسال شود دیدگاه به حالت تایید نشده تغییر خواهد کرد.
حدف کردن:در صورتی که این گزینه انتخاب شود کاربر میتواند دیدگاه را حذف کند و به زباله دان منتقل کند.
خاموش:امکان درخواست برای حذف در وردپرس غیر فعال خواهد شد.

در بخش کاربرهای ثبت نام شده قادر به استفاده از امکاناتی مانندویرایش نظرات در وردپرس در صورتی که قبلا نظر دیگری هم در سایت ارسال کرده را مدیریت کنید
یا امکاناتی دیگر مثل اجازه دادن برای ویرایش وب سایت , ویرایش آدرس ایمیل در نظرات وردپرس,ویرایش نام در نظرات وردپرس را فعال یا غیر فعال میکند.

 

درباره‌ی هاست نو

هاست نو خدمات میزبانی وب را با بهره گیری از تیم متخصص و با تجربه خود به همراه پشتیبانی 24 ساعته فنی و استفاده از بهترین نرم افزارها، سخت افزار ها و تکنولوژی های روز دنیا ارایه می کند. خدمات رهام شامل ارایه انواع هاست و میزبانی پرسرعت، انواع هاست لینوکس و هاست ویندوز، انواع خدمات میزبانی و هاستینگ برای سایت های پربازدید، خدمات ارایه سرور مجازی، سرور VPS و همچنین انواع سروراختصاصی می باشد.

همچنین ببینید

آموزش تصویری تغییر آدرس url های وردپرس از طریق افزونه های وردپرس‎

در این مقاله ی آموزشی خواهید آموخت که چگونه Site URL یا Home URL را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.